Зв'яжіться з нами:Графік роботи:

Пн.-Пт: 9.00 до 18.00

E-MAIL:

info@krebe-tippo.com.ua

0-800-750-784

(БЕЗКОШТОВНО 24/7)

Note: Carousel will only load on frontend.

Прес прасувальний KP-516

Прасувальний прес КР-516 використовується в пральних освітніх, оздоровчих закладах, виробничих підприємствах, у поліклініках, готелях, дитячих садках, гуртожитках, лікарнях, пологових будинках та військових частинах для прасування прямої та фасонної білизни з бавовняних з решткою 50%.

Прасувальний прес КР-516 використовується в пральних освітніх, оздоровчих закладах, виробничих підприємствах, у поліклініках, готелях, дитячих садках, гуртожитках, лікарнях, пологових будинках та військових частинах для прасування прямої та фасонної білизни з бавовняних з решткою. . Модель має закруглені кути, що полегшує прасування рукавів та штанів. Білизна відпарюється за рахунок надходження пари в нижню форму, що сприяє відсутності на випрасуваному виробі блиску.

Робота прасувального преса полягає в тому, що одна з нижніх прасувальних плит з покладеною на ньому білизною повертається на 180°, входить під верхню прасувальну плиту, притискається до неї і по завершенню циклу прасування повертається у вихідне положення.

Вид обігріву

паровий

Продуктивність,  кг/ч

18

Залишкова вологість після прасування, %

2…5

Потужність (max), кВт 

2,5

Висота завантаження, мм

900  ± 100

Габарити, мм       

 

                                – довжина

2020

                                – ширина

1170

                                – висота

1150

Вага, кг

840

Обладнання Krebe-Tippo допоможе Вам зберегти чистоту та позбавить зайвих витрат!