Зв'яжіться з нами:Графік роботи:

Пн.-Пт: 9.00 до 18.00

E-MAIL:

info@krebe-tippo.com.ua

0-800-750-784

(БЕЗКОШТОВНО 24/7)

Note: Carousel will only load on frontend.

516 SMART – Розумна концепція пральні!

Пральні машини – це інтелектуальні пристрої, що є частиною інтелектуального процесу промислового прання.

Розумний – Швидкий – Підключається – Завжди – У будь-якому місці – Доступний

Підключіть до комп’ютера пральну машину та кошик для білизни або просто пральну машину. Навіть краще! Підключіть його до планшета, телефону або смарт-годинника, і ви готові приступити до прання всього за два кроки.

Ви можете перевірити, які пральні машини працюють в даний час, хто почав процес прання, для кого ви перети, яка вага та тип білизни, яку програму ви використовуєте, який рівень прання в машині, яка поточна температура, рівень води та багато іншого. набагато більше.

З попередньо запрограмованими картами користувача або RFID-картами (карти з радіочастотною ідентифікацією) ви позбавляєтеся будь-якої роботи перед тим, як почати прання. Карта може містити всю основну інформацію про користувача, покупця, тип і кількість білизни, програми прання та іншу технічну інформацію. Все, що потрібно зробити, це піднести карту до пральної машини, яка сама прочитає всю необхідну інформацію.

Концепція 516 дозволяє обмінюватися даними, а також командами між машинами та інтелектуальними пристроями – ви можете перевірити статус, запустити, зламати машину, зупинити процес прання, змінити та оновити програми прання та отримати всі дані для необхідної статистичної обробки.

Коммуникация концепции 516 Smart доступна через защищенные сети. Вы можете быть на работе, в дороге или просто дома. 516 Smart быстро и всегда на связи.

516 SMART пральні машини – це технологічно просунуті машини, сумісні з усіма інтелектуальними пристроями на ринку, які змінили спосіб прання.

516 Classic

Пральні із системою самообслуговування оснащені новим контролером 516 Classic із сімейства Smart. Це сумісне з новою та покращеною функцією Smart Cash Payment, яка підключається до програми WS (додаток) та спрощує контроль процесу прання поза пральною.

516 Avant

Багатомовний контролер із графічним дисплеєм. Використати Avant 516 дуже просто. Машина має 999 програм з комплексним компонентом – SD-картою та низкою нових функцій, які стали можливими лише завдяки цьому.

516 Touch

Сенсорне управління «516 Touch» – це ядро концепції 516 Smart. Сумісність з інтелектуальними пристроями, такими як комп’ютер, планшет, телефон або годинник, забезпечує високу якість інформаційного потоку. 999 можливих програм, безліч мов, можливість програмування через інтерфейс 516 без фізичної присутності поруч із пральною машиною. Сумісний з технологією RFID і розроблений для пралень, яким потрібне лише найкраще.