Зв'яжіться з нами:Графік роботи:

Пн.-Пт: 9.00 до 18.00

E-MAIL:

info@krebe-tippo.com.ua

0-800-750-784

(БЕЗКОШТОВНО 24/7)

Note: Carousel will only load on frontend.

Ласкаво просимо до Krebe-Tippo Ukraine!

Компанія ТОВ “КЛОВІС ІНДАСТРІАЛ” (LLC CLOVIS INDUSTRIAL) є офіційним представником Krebe-Tippo d.o.o. (Словенія).

Ми пропонуємо до постачання обладнання для пральні одного зі світових лідерів з виробництва промислового прального обладнання марки KREBE (Словенія) в Україні.

Основні переваги обладнання Krebe – це насамперед висока якість та економічність, які забезпечені унікальними технологіями; міцна конструкція пральних, сушильних та прасувальних машин, їх компактні розміри, цікавий дизайн приваблюють покупців у всьому світі.

Обладнання Krebe має тривалий термін служби 15-25 років та високу експлуатаційну надійність.

Krebe-Tippo d.o.o. це компанія з більш ніж шістдесятирічними традиціями та досвідом виробництва промислового обладнання для прання.

«Маючи багаторічний технічний досвід, постійні інвестиції в людей та розробку нових продуктів та послуг, ми встановлюємо високі стандарти ефективності у роботі з клієнтами, щоб надавати лише найкращі рішення у галузі обробки білизни».

Mojca Krepek (Директор) Krebe-Tippo d.o.o.


Місія

Створювати якісні та зручні рішення для обробки білизни у тісній співпраці з клієнтами.Бачення

Стати найбільш гнучким та інноваційним виробником промислових пральних машин.

Цінності

Те, що ми цінуємо!

ЯКІСТЬ

Ми прагнемо створювати розумні та довговічні рішення, що відповідають вимогам якості навіть найвибагливіших клієнтів.

ІННОВАЦІЇ

Використовуючи новітні технології, знання та досвід, ми постійно створюємо інноваційні та екологічно безпечні рішення. Інновації – це запорука успіху.

ГНУЧКІСТЬ

Невеликі розміри нашої компанії та обсяги виробництва в порівнянні з конкурентами дозволяють створювати «нестандартні» рішення. Рішення, що відповідають індивідуальним потребам наших клієнтів.

ПОЗИТИВНЕ ПАРТНЕРСТВО

Ми ведемо бізнес із нашими клієнтами у позитивній атмосфері та будуємо з ними довгострокові відносини. Ми віримо, що тільки в довірчих відносинах ми зможемо подолати всі труднощі нашого спільного шляху.