Зв'яжіться з нами:Графік роботи:

Пн.-Пт: 9.00 до 18.00

E-MAIL:

info@krebe-tippo.com.ua

0-800-750-784

(БЕЗКОШТОВНО 24/7)

Note: Carousel will only load on frontend.

Сьогодні, ми раді представити і з гордістю рекомендувати промислове пральне обладнання Krebe-Tippo: професійні пральні машини з повним або частковим віджимом, прасувальні катки та сушильно-прасувальне обладнання, сушильні машини, фінішне обладнання, сушильні преси. Словенське місто Марібор знамените заводом з виробництва обладнання для пралень. Про високий рівень продукції заводу говорить те, що Krebe Tippo d.o.o. має експортні офіси в Італії (місто Марина-ді-Каррара) та Португалії (Лейрія). Представником заводу на території України стала наша компанія ТОВ «КЛОВІС ІНДАСТРІАЛ» (LLC “CLOVIS INDUSTRIAL”).

Хочеться відзначити основні переваги обладнання для пральні Krebe-Tippo. Це насамперед висока якість та економічність, які забезпечені унікальними технологіями; міцна конструкція пральних, сушильних та прасувальних машин, їх компактні розміри, цікавий дизайн приваблюють покупців у всьому світі. Жорстка та міцна рама служить надійною платформою для пральних машин. Завдяки потужній підвісці динамічні навантаження розподіляються рівномірно, що забезпечує плавність ходу машини під час віджиму та мінімальну вібрацію. Обладнання Krebe має тривалий термін служби 15-25 років та високу експлуатаційну надійність. Гарантійний термін обладнання Krebe становить 2 роки.

Підресорені високошвидкісні пральні машини серії Tippo PCF випускаються завантаженням 8, 11, 17, 25, 32, 45 і 55 кг у версії з паровим або електричним нагріванням за бажанням клієнта завод може випускати машини з комбінованим обігрівом. Вони мають міцну конструкцію, забезпечені вільнопрограмованим процесором з можливістю ввести до 99 програм прання. Програму можна легко змінити. Krebe-Tippo d.o.o. (Словенія), виробляє широкий асортимент професійного прального обладнання. Історія компанії починається з 1956 року, коли на заводі, розташованому у Словенії у місті Марібор, була виготовлена ​​перша пральна машина під власною маркою Krebe-Tippo. Віддаючи перевагу розробці та виробництву технічно та технологічно складного, стабільного, надійного обладнання, що має сучасний дизайн – компанія Krebe-Tippo d.o.o. швидко досягла успіху і динамічно розвивалася, спочатку здобувши визнання на національному ринку, потім у Європі, а тепер і в усьому світі. Зараз обладнання Krebe встановлено в готелях по всьому світу, Coin-Op-пралень, у пральних тренажерних залів, будинків для людей похилого віку, лікарень, промислових підприємств, військових частинах, підприємств харчової та текстильної промисловості та індустрії високих технологій. Ці машини можуть бути підключені до рідких дозуючих систем. Машини оснащені опцією підключення рідких миючих засобів до кожної машини можна підключити до п’яти дозаторів, опціонально до дев’яти. Знімні карти пам’яті дозволяють легко переносити вже готові програми з машини на машину, що істотно спрощує процес створення програм або перепрограмування пральні під вимоги до прання, що змінилися.

Лінійка бар’єрних прально-віджимних машин Krebe-Tippo PCH включає завантажувальні маси 16, 25, 38, 45, 63, 70, 84, 90, 120, 140, 170, 200 і 230 кг. Звертаємо увагу на завантаження від 140 до 230 кг. Ці бар’єрні машини поза конкуренцією і за ціною та якістю з будь-якими існуючими на ринку аналогами. Всі машини відповідають найсуворішим вимогам гігієни. Електродвигун із частотним перетворювачем дозволяє змінювати швидкість прання та віджиму залежно від типу білизни.

Вільнопрограмований процесор дозволяє ввести на память до 99 циклів прання. Машини завантаженням до 140 кг можуть випускатися з паровим або електричним нагріванням, вище – лише з паровим нагріванням.

Крім того, на заводі у Маріборі виробляють сушильні барабани серії Krebe SKS завантаженням 16 та 23 кг. Унікальність та перевага Сушильних машин Krebe в тому, що оператор може регулювати не тільки температуру та час, як у більшості аналогів, але й швидкість обертання барабана. Крім того, всі сушильні машини оснащені легко доступним нержавіючим фільтром і системою автоматичної підтяжки ременів.

Якість продукції Krebe підтверджено отриманим у листопаді 1999 року сертифікатом ISO 9001 – міжнародним еталоном якості та відповідності всім вимогам ISO 9001 TUV та EUROPEN CE.

Обладнання Krebe-Tippo допоможе Вам зберегти чистоту та позбавити зайвих витрат!