Зв'яжіться з нами:Графік роботи:

Пн.-Пт: 9.00 до 18.00

E-MAIL:

info@krebe-tippo.com.ua

0-800-750-784

(БЕЗКОШТОВНО 24/7)

Note: Carousel will only load on frontend.

Наша компанія здійснює професійний монтаж, сервісне обслуговування, пусконалагоджувальні та ремонтні роботи промислового обладнання для пралень та хімчисток.

Встановлення обладнання

Для виконання монтажних та пусконалагоджувальних робіт, покупцю заздалегідь необхідно:

  • Доставити обладнання у заводській упаковці до приміщення, де проводитимуться пусконалагоджувальні роботи.
  • Провести подводку электропитания к месту установки оборудования.
  • При підключенні до трифазної мережі, необхідний п’ятижильний кабель, на відстані не більше 1 м від обладнання, що підключається.
  • Провести підведення водопостачання до місця встановлення обладнання.
  • При підключенні обладнання, для якого потрібне холодне водопостачання, необхідно підвести водопровідну трубу з кульовим краном на кінці, на відстані не більше 1 м.
  • Провести підведення каналізації. Каналізаційний злив повинен знаходитися не далі 30 см від обладнання, що підключається.
  • Під час проведення пусконалагоджувальних робіт, клієнт повинен надати інженерно-конструкторську документацію з повною інформацією про всі приховані комунікації у приміщенні, в якому монтується обладнання. Якщо дана документація не надана, виконавець не несе відповідальності за пошкодження прихованих комунікацій.

Вартість монтажу не включена у вартість обладнання та прораховується індивідуально, залежно від складності монтажу та витрачених додаткових матеріалів.

Ремонт обладнання

Ремонт обладнання здійснюється або з виїздом технічного спеціаліста на об’єкт клієнта або в сервісному центрі компанії. Вартість ремонту обладнання оцінюється після діагностики обладнання та виявлення причин непрацездатності.

Завжди є широкий асортимент запасних частин і витратних матеріалів, необхідних як поточного сервісного обслуговування, так можливого ремонту.